Ekran mgłowy FOG SCREEN

efekty, które zapadają w pamięć

Kilka słów o ekranach mgłowych

Unikalna technologia ekranu mgłowego stanowi doskonałą alternatywę dla bardziej tradycyjnych form projekcji i pozwala raz na zawsze zerwać z ekranami montowanymi na stałe. Zupełnie nowatorskie podejście w połączeniu z najnowszymi zdobyczami techniki sprawia, że do projekcji potrzebne są jedynie: woda oraz dedykowany projektor.

Jak to działa?
Ekran tworzy kurtynę z rozbitych cząsteczek wody (rodzaj mgły), która służy za półprzeźroczysty ekran, co sprawia, że obrazy na nim wyświetlane zdają się być zawieszone w powietrzu. Przez FOG SCREEN można swobodnie przechodzić nie martwiąc się o jakiekolwiek zamoczenie ponieważ woda rozbijana jest na mikroskopijnie cząsteczki, które są suche w dotyku. Gwarantuje to niesamowite efekty wizualne, a co za tym idzie – niezapomniane reakcje gości, którzy taką atrakcję z pewnością zobaczą po raz pierwszy. Technologia ta doceniana jest w szczególności przez organizatorów premierowych prezentacji produktów, targów, pokazów mody, a nawet imprez klubowych. Wszędzie tam, gdzie liczy się element zaskoczenia i wprowadzenia widza w stan ekscytacji.

Dostarczane przez nas ekrany mgłowe zapewniają:

Niezapomniane wrażenia

Jest to jedna z najbardziej nietypowy i nieszablonowych form prezentacji, dzięki temu z łatwością zaskakuje nawet najbardziej wybrednych widzów.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu suchej pary wodnej, sprzęt jest całkowicie bezpieczny. Zarówno dla ludzi (nikt się nie zamoczy), jak i maszyn.

Elastyczność

Dzięki łatwości montażu, jak i możliwościom dopasowania – urządzenie sprawdza się idealnie praktycznie na każdego rodzaju eventach.

Informacje dodatkowe:

 Doradztwo (wizja lokalna) , dobór ekranu, projektora i wynajem ekranów

 Najczęściej wypożyczamy ekrany na konferencje, targi, eventy firmowe w zamkniętych pomieszczeniach,

 Ekran mgłowy nazywany jest także: ekran dymny, ekran parowy, ekran wodny, fog screen

 Cena: skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby i założenia, a orientacyjny koszt przedstawimy już podczas rozmowy

Ekrany mgłowe w akcji:

Ekrany mgłowe na zdjęciach:

Informacje użytkowe dotyczące ekranów mgłowych

  1. Urządzenie zaprojektowano z myślą o pomieszczeniach zamkniętych. Dlatego, nie sprawdzi się na zewnątrz w pobliżu silnych nadmuchów powietrza oraz w przeciągach.
  2. Użyty projektor musi być dopasowany do jasności pomieszczenia. Najlepsze rezultaty osiąga się przy stosunkowo ciemnych wnętrzach.
  3. Jasność projektora to minimum 5000AnsiLm.
  4. Należy unikać pomieszczeń oświetlonych światłem słonecznym.
  5. Urządzenie działa tylko z zastosowaniem tylnej projekcji. Aby uniknąć oślepiania widzów, projektor powinien być umieszczony pod dużym kątem w stosunku do ekranu.
  6. Kluczowym elementem jest ciemne tło. Jasne tło pozbawia ekranu kontrastu i sprawia, że obraz jest mniej czytelny.
  7. Zaleca się stosowanie czarnego horyzontu.
  8. Sterownik urządzenia zamknięty jest w obudowie na kołach typu RACK 12U.
  9. Do napełniania należy używać tylko wody zdemineralizowanej.
  10. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość dodania systemu interaktywnego.