Ekrany transparentne

nieszablonowe prezentacje produktów i usług

Ekrany transparentne – nowoczesna forma przekazu reklamowego

Ekrany transparentne (przeźroczyste) to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w punktach sprzedaży takich jak: galerie handlowe, witryny sklepowe, ciągi komunikacyjne, punkty usługowe i obiekty użyteczności publicznej (banki, urzędy itp). Monitory transparentne bardzo często są także wykorzystywane jako elementy scenografii na eventach.

Jak to działa?
Ekrany te funkcjonują na zasadzie połączenia ze sobą technologii wirtualnej oraz przedmiotów fizycznych. Wcześniej przygotowana animacja, wyświetlana jest na transparentnej matrycy ekranu, za którym dodatkowo możemy umieścić fizycznie istniejący produkt. Pozwala to na zaprezentowanie komunikatu, produktu, czy usługi, w nowy całkiem świeży i nieszablonowy sposób. Dodatkowe funkcje, w tym możliwość zmiany stopnia przeźroczystości ekranu, dają dużą elastyczność i możliwość dopasowywania prezentacji do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Co wyróżnia tę technologię?

Możliwość rozbudowy

Przeźroczyste monitory mogą być również wyposażone w nakładkę dotykową, co pozwala na wywołanie interakcji klienta z wyświetlaną na szybie animacją.

Elastyczność

Ekrany można ze sobą łączyć uzyskując w ten sposób niestandardowe wielkości wyświetlanej animacji. Obraz przekazywany jest na ekran za pomocą złącza HDMI lub wbudowanego odtwarzacza (w zależności od opcji).

Mobilność

Oferowane przez nas ekrany dostępne są w rozmiarze 47″ i mogą być montowane w przygotowaną przez klienta zabudowę, lub montowane w przygotowaną przez nas mobilną zastawkę scenograficzną.

Alpha Vision zajmuje się:

Dostosowywanie i wynajem ekranów transparentnych najczęściej na: targi, eventy firmowe.

Sprzedaż, zabudowa i instalacja ekranów przezroczystych do biur, sal konferencyjnych, sklepów.

Ekrany transparentne w akcji:

Ekrany transparentne na zdjęciach: