Systemy do głosowania

interakcja i zaangażowanie na najwyższym poziomie

Systemy do głosowania, czyli profesjonalne urządzenia ankietowe i głosujące

Systemy do głosowania to technologie szczególnie cenione przez organizatorów konferencji, szkoleń, pokazów, czy prezentacji. Służą nie tylko do zbierania opinii, czy otrzymywania odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Sprawdzają się wyśmienicie, jako narzędzie to angażowania uczestników tych wydarzeń – ożywiając atmosferę i wspierając komunikację na linii prezenter – widownia.

Jak działają nasze systemy?
Głosowanie odbywa się za pomocą pilota. Uczestnicy za jego pośrednictwem mogą wyrazić opinię, udzielić odpowiedzi na pytanie lub po prostu zagłosować. Następnie wyniki tak przeprowadzonej ankiety (i nie tylko), trafiają do serwera, po czym są prezentowane w formie graficznej na ekranie. Całość odbywa się w czasie rzeczywistym i nie trwa dłużej niż kilka sekund.

Dlaczego nasze systemy głosowania są najlepsze?

Kompleksowość

Zapewniamy profesjonalne systemy głosujące. W zakres naszych usługi wchodzi zarówno ich transport, konfiguracja, jak i obsługa (w razie potrzeby).

Personalizacja

Systemy przez nas dostarczane są dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów – tak by sprawdzały się idealnie na każdym wydarzeniu.

Skuteczność

Głosowanie wprowadza do każdego wydarzenia tzw. element zabawy. Dzięki czemu jego uczestnicy są bardziej skupieni i chętniej biorą w nim udział.