Systemy nagłośnienia i oświetlenia

tylko sprawdzone i kompleksowe rozwiązania

Światło i dźwięk, to dwa elementy, które nadadzą eventowego klimatu każdej, nawet najbardziej surowej przestrzeni

Od lat dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu profesjonalnego oświetlenia i nagłośnienia scenicznego, eventowego, telewizyjnego i architektonicznego. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i współpracy z doświadczonym team’em akustyków i oświetleniowców wykonamy każdą imprezę, która zrobi nie tylko na Tobie duże wrażenie.

Zawsze zapewniamy:

Doskonały sprzęt

Posiadamy ogromną bazę sprzętu, która pozwala nam dopasować ofertę do każdego wydarzenia. Od małej konferencji, przez klubową imprezę, do poważnego koncertu czy realizacji telewizyjnej. Dysponujemy również sprzętem dla DJ`ów.

Szeroki zakres

Bez problemu zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie dla: konferencji, szkoleń, pikników, koncertów, występów kabaretowych, imprez masowych.

Współpraca z najlepszymi

Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi akustykami i oświetleniowcami z branży. Dzięki temu zapewniamy oprawę na każdy rodzaj eventu.

Wynajem nagłośnienia i oświetlenia

Dokładna wycena uzależniona jest od kilku czynników, w tym od specyfiki imprezy, wielkości obiektu oraz rodzaju użytego sprzętu. Obsługujemy nie tylko małe wydarzenia takiej jak konferencje, ale także plenerowe imprezy masowe, wymagające dużego wsparcia scenotechnicznego.

Nasze systemy nagłośnienia i oświetlenia w akcji:

Nasze systemy nagłośnienia i oświetlenia na zdjęciach: