Alpha Vision

Poznaj nas i naszą historię.

Alpha Vision – wieloletnie doświadczenie w multimedialnej obsłudze eventów i tworzeniu systemów (aplikacji) interaktywnych

Na polskim rynku eventowym funkcjonujemy od 2003 roku, nieustannie zapewniając swoim klientom wysokiej jakości usługi i niezapomniane chwile.

Przez 15 lat naszej działalności dostarczaliśmy sprzęt na imprezy klubowe, plenerowe, integracyjne, biznesowe, szkolenia, targi, kongresy, akcje promocyjne produktów i usług. Wykonaliśmy także dziesiątki aplikacji interaktywnych (na urządzenia mobilne, sterowanych ruchem, sterowanych dotykiem)

Ponadto, na stałe współpracujemy z kilkunastoma stałymi partnerami – agencjami reklamowymi, eventowymi, koncertowymi, organizatorami targów i szkoleń, działami marketingu, fundacjami oraz instytucjami pozarządowymi.

Działamy kompleksowo

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze multimedialnej eventów, a także projektowaniu i wykonywaniu aplikacji na monitory dotykowe, systemy sterowane ruchem, urządzenia mobilne. Obsługujemy zarówno pojedyncze wydarzenia, imprezy cykliczne jak i realizujemy instalacje stałe. A to wszystko sprawia, że działamy kompleksowo, a w zakresie naszych zadań znajduje się:

Doradztwo

Zawsze uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta, wnikliwie zapoznając się z jego wymaganiami. To pozwala nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązania – zarówno pod względem sprzętowym, jak i cenowym.

Wieloletnie doświadczenie i setki obsłużonych eventów, sprawiają, że idealnie odnajdujemy się w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń.

Instalacja i montaż

Instalacją i montażem zajmujemy się od „A do Z”. Zawsze na czas dostarczamy zamówiony sprzęt. Następnie, bez względu na jego ilość czy porę dnia, dokonujemy montażu, a w razie potrzeby szkolimy z jego obsługi.

Instalacja dokonywana jest wyłącznie przez wykwalifikowanych techników, którzy szczególną uwagę zwracają nie tylko na samo działanie, ale także na estetykę oraz prestiżowy wygląd sprzętu.

Obsługa techniczna

Podczas trwania eventów zapewniamy stałą obsługę techniczną świadczoną przez profesjonalny personel.

Dzięki temu szybko reagujemy w przypadku pojawiania się jakichkolwiek nagłych i nieprzewidzianych problemów. Eliminując je sprawnie, by event przebiegał bez żadnych zakłóceń.

Na czym skupiamy swoją pracę?

Filarem naszej działalności są nowinki technologiczne. W Polsce jesteśmy absolutny pionierem i jako jedyni oferujemy naszym klientom całkowicie innowacyjne rozwiązania.

Byliśmy pierwszą polską firmą, w której ofercie znalazły się m.in.: systemy interaktywnych powierzchni prezentacyjnych „iFloor”, gry kinowe „Human Joystick”, piramidy holograficzne 3D, wirtualne rysowanie „Virtual Painting”, sterowanie falami mózgowymi Mind Control, wpływanie na animację/grę za pomocą ruchów rąk i dłoni tzw. „sterowanie gestami”.

Jako pierwsza firma w Polsce, wykonaliśmy stałą instalację interaktywnego sufitu LED w krakowskiej „Galerii Kazimierz”.

Nie spoczywamy na laurach.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do produktów, które już posiadamy. Nieustannie się rozwijamy i szukamy nowych, zaskakujących rozwiązań.

Nie pozostajemy też obojętni na potrzeby płynące bezpośrednio z rynku. O czym może świadczyć fakt, że dokładnie wsłuchujemy się w opinie naszych klientów opracowując dla nich m.in. dedykowane aplikacje i realizując inne pomysły niestandardowe pomysły. Podejmujemy się nawet najbardziej „zwariowanych” projektów.

Stale świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a ciągle rosnąca rzesza zadowolonych i wracających do nas klientów jest tego najlepszym wyznacznikiem.

Gdzie nas znajdziesz i jak się z nami skontaktujesz?