Projektory multimedialne

łatwe wyświetlanie kontentu

Projektory multimedialne, czyli od kina domowego po projekcje na budynkach

W naszych działaniach nie skupiamy się wyłącznie na obsłudze dużych, wielkoformatowych wydarzeń. Z przyjemnością dostarczamy również multimedia na małe i średnie imprezy. Projektory, które oferujemy są dobierane indywidualnie do Twoich potrzeb. Aby zapewnić najlepsze rozwiązania, pod uwagę bierzemy zarówno lokalizację (warunki w których ma się odbywać projekcja), jak i typ wydarzenia, na którym planowane jest wykorzystanie projektorów.

Główne zalety stojące za tym rozwiązaniem:

Ogromna moc

Nasze projektory osiągają moc od 2000 do 40 000 ANSI lumenów. Projektory można ze sobą łączyć, dublując ich nominalną siłę światła. Stosujemy w nich wymienne obiektywy (od szerokokątnych po teleobiektywy), dzięki czemu w swobodny sposób możemy dostosowywać odległość od projektora do ekranu.

Stosunek jakość/cena

Projektory multimedialne to doskonała (zazwyczaj tańsza) alternatywa do ekranów diodowych czy ścian bezszwowych. Przy zapewnieniu odpowiednich warunków (maksymalne wyciemnienie), możemy osiągnąć wielkoformatowy efekt o bardzo dobrych właściwościach wizualnych.

Kompleksowość

Do projektorów dobieramy zawsze profesjonalne ekrany projekcyjne (ramowe bądź na statywie), a także łączymy je ze sobą dla uzyskania jeszcze większej powierzchni wyświetlanego obrazu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, ekrany w wielkościach od 2 x 2m, aż do 16 x 9m.

Projektory multimedialne w akcji:

Jakie dodatkowe funkcje zapewniamy?

W celu uzyskania jak najlepszej jakości oprawy wizualnej, podczas imprez firmowych zawsze proponujemy połączenie dwóch elementów: technologii projekcyjnej oraz indywidualnie przygotowanej zabudowy scenograficznej z dobraną do niej sceną, oświetleniem i nagłośnieniem. Połączenie tych elementów sprawia, że imprezy nabierają jeszcze większego rozmachu, a ich odbiór jest znacznie bardziej zapada w pamięć.

W przypadku imprez plenerowych, bądź eventów w pomieszczeniach, w których poziom światła (sztucznego / słonecznego) jest zbyt wysoki – do wynajmu proponujemy telebim diodowy lub ścianę z monitorów bezszwowych.

Projektory multimedialne na zdjęciach: