Interaktywne witryny

nieograniczone możliwości kreacji dla sklepów

Nowoczesne witryny sklepowe – Warszawa i cała Polska

Interaktywne witryny sklepowe stanowią świetną alternatywę dla nieco przestarzałych i mocno wyeksploatowanych tradycyjnych sposobów prezentacji produktów w przestrzeniach sklepowych. Rozwiązanie to idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w sklepach znajdujących się wewnątrz centrów handlowych, jak i tych umiejscowionych bezpośrednio przy ulicach / w ciągach komunikacyjnych.

Jak to działa?
Na szyby stanowiące powierzchnie witryny sklepowej, wyklejamy specjalną folią projekcyjną. Do wyboru mamy kilka modeli folii do projektorów, różniących się od siebie właściwościami (np. stopień transparentności, kąt widzenia, poziom odbicia światła itd.). Następnie instalujemy wewnątrz sklepu projektor / projektory multimedialne, do których podpinamy następnie, system interaktywny oparty o kamery oraz emitery podczerwieni. Po uruchomieniu systemu, uzyskujemy interaktywną witrynę sklepową, na której wyświetlana animacja zmienia się pod wpływem przechodzących obok niej osób.

W naszej ofercie posiadamy także dotykowe folie projekcyjne, które również możemy wykorzystać na witrynach sklepowych, zmieniając je w duży ekran dotykowy, na którym 24/7 można np. przeglądać ofertę danego sklepu.

Jakie są tego zalety?

Nieszablonowość

Jest do doskonały sposób na nietypową i bardzo oryginalną reklamę, która nie tylko zainteresuje przechodniów, ale także zachęci ich do zakupów.

Łatwość montażu

Wyklejenie witryny folią oraz montaż projektorów wraz z systemem interaktywnym trwa zazwyczaj 2-3 dni.

Dopasowanie

Ze względu na właściwości systemu, może być on instalowany na witrynach o właściwie dowolnym rozmiarze, formacie i kształcie.

Interaktywne witryny w akcji: