Human Joystick

interaktywna gra zespołowa

Interaktywna gra Human Joystic – rozrywka na wysokim poziomie za pomocą ludzkiego kontrolera

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy najbardziej zaawansowany technologicznie system Human Joystick, dający szereg możliwości zapewnienia rozrywki na najwyższym poziomie, których nie posiadają systemy konkurencyjne.

Interaktywna gra kinowa (Human Joystick) to gra, w której grupa osób unosząc w górę ręce, steruje grą wyświetlaną na ekranie. Rozwiązanie to może być zastosowane w dowolnej przestrzeni (sala konferencyjna, sala kinowa itd), jako forma dodatkowej atrakcji podczas eventu. Może być nie tylko świetną rozrywką, ale także niestandardową i zapadającą w pamięć formą reklamy i promocji. Tworzymy gry w tej technologii doskonale dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak działa ten system?
Human Joystick opiera się na zintegrowanym systemie kamer na podczerwień oraz komputerów, które analizując ruch (w odpowiedni sposób przetwarzają go w dane wyświetlane na ekranie). Dzięki temu można osiągnąć efekt, w którym wszyscy zasiadający na sali widzowie mogą brać czynny udział w zabawie. Poprzez podniesienie rąk w górę i przesuwanie w prawo lub w lewo, sterują oni obiektem na ekranie, tym samym wykorzystując swoje ciało jak kontroler (joystick).

Zawsze zapewniamy:

Bez ograniczeń

Oferowany przez nas system pozwala na sterowanie dowolnym obiektem znajdującym się na ekranie (np. jadącym samochodem, piłką, itp.).

Wszystkie gry opracowujemy zgodnie ze wskazówkami naszych klientów.

Doskonała zabawa

To doskonały pomysł na przerwę (chwilę relaksu) podczas konferencji.

Istnieje możliwość podzielenia uczestników i rozgrywki między dwoma drużynami, co jeszcze bardziej wzmaga ducha rywalizacji.

3D

Od teraz gra Human Joystick dostępna jest również w wersji 3D!

Ten rodzaj rozrywki doceni każdy widz czy uczestnik konferencji.

Human Joystick w akcji:

Human Joystick na zdjęciach: