Virtual spray

rysowanie na wielką skalę.

Rysowanie wirtualnym sprayem – niezwykła zabawa w Warszawie i jej okolicach

Virtual spray to najnowsza technologia, która zaskakuje swoją formą. Gwarantuje świetną zabawę. Działa na specjalnie przygotowanej powierzchni, na której możesz rysować, pisać i malować co tylko chcesz.

Jest to nasz autorski projekt stworzony z myślą o wykorzystaniu w przestrzeniach miejskich (plenerów, dużych wydarzeń kulturalnych, miejskich prezentacji i wielu innych). Virtual Spray może być urozmaiceniem każdego eventu – skierowanego zarówno do młodych odbiorców, a także tych nieco starszych.

Jak to działa?
Na specjalną powierzchnię projekcyjną wyświetlam obraz, po którym można dowolnie pisać czy rysować. Malując, możemy (tak jak w programach graficznych) wybierać różne końcówki pędzli, zmieniać ich wielkość, kolor, a nawet stopień rozproszenia. Narzędzie opiera się o akrylowe ekrany holograficzne, choć możliwe jest stosowanie również ekranów ramowych z odpowiednimi powierzchniami do projekcji tylnej.

Jakie są korzyści płynące z wykorzystania wirtualnego spreju?

Komunikacja

Jest to wyśmienite narzędzie służące do naprawdę masowej komunikacji (projekcje wielkoformatowe docierające do dużej liczby uczestników).

Dopasowanie

Możemy dopasować wielkość ekranu , po którym będziemy rysować, do miejsca , w którym planujemy nasze wydarzenie. Dobieramy także odpowiednią moc projektora, tak aby obraz był jasny i czytelny.

Wiele możliwości

Narzędzie daje wiele możliwości kreacji – od prostych rysunków po bardziej skomplikowane obrazy. Wszystko dzięki opcji wyboru kolorów, rozmiarów pędzli i innych opcji edycyjnych.

Virtual spray w akcji:

Virtual spray na zdjęciach: