Monitory dotykowe

sposób na nowoczesną prezentację

Monitory dotykowe, jako sposób na nowoczesną prezentację

Idealny sposób na wzbogacenie zwykłych tradycyjnych prezentacji o nowe efekty. Monitory dotykowe pozwalają nie tylko prezentować produkty czy usługi, ale także wchodzić z nimi w interakcję. Oferowane przez nas monitory dają ogromne możliwości prezentacyjne. Dzięki nim można przedstawić produkt/ fertę w ciekawy i angażujący klienta sposób.

Ekrany dotykowe mogą wyświetlać właściwie każdą przygotowaną wcześniej prezentację. Doskonale sprawdzają się również jako rozszerzona forma kiosku multimedialnego/totemu będącego np. elementem stoiska targowego.

Wszystkie ekrany dotykowe z naszej oferty posiadają standard MultiTouch, czyli możliwość równoczesnego korzystania z kilkunastu punktów dotyku (możliwość wykonywania operacji jednocześnie nawet przez kilka osób).

Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie prezentacyjne?

Szeroka oferta

Dostarczamy zarówno ekrany dotykowe (touch screen) przeznaczone do zabudowy (scenografia), jak i wolnostojące monitory do wykorzystania na każdego typu eventach.

Nasz oferta obejmuje sprzedaż oraz wynajem ekranów dotykowych.

Wiele możliwości

Oferujemy monitory w wielu wariantach i rozmiarach: 46”, 65″, 75”, 92” 86″ w technologii Multi Touch.

Dzięki temu zawsze możemy dopasować się do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Innowacyjność

Nasze monitory w idealny sposób zastępują bardziej tradycyjne infokioski, co pozwala na bardziej skuteczną formę prezentacji.

Większy format ekranów pozwala na zapoznawanie się z wyświetlanym kontentem nawet kilku osobom równocześnie.

Monitory dotykowe w akcji:

Monitory dotykowe na zdjęciach: