Monitory bezszwowe

dla tych, dla których liczy się jakość

Ściany z monitorów bezszwowych, czyli nowoczesny system video Plasma Wall

Monitory bezszwowe znane także jako Plasma Wall to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na dowolne łączenie ze sobą kilku / kilkunastu monitorów w jeden duży ekran. W naszej ofercie posiadamy najnowszej generacji ekrany bezszwowe, w których ramka (dzieląca sąsiadujące ze sobą monitory) została zminimalizowana do ok 3mm! Idealnie sprawdzają się jako nośnik obrazu dla prezentacji, filmów, animacji, obrazu z kamer, a nawet interaktywnych gier.

Gdzie wykorzystuje się bezszwowe ekrany?
Ekrany te najlepiej sprawdzają się w miejscach takich jak kluby, sale konferencyjne, hale targowe, centra handlowe, restauracje, czy przestrzenie użyteczności publicznej. Ponadto, z tego typu monitorów możemy konstruować ściany, które bardzo często stają się centralnym elementem scenografii danego eventu.

Do ich głównych zalet należą:

Lekka konstrukcja

Grubość panelu monitora to zaledwie 10 cm. Natomiast sama ramka ma szerokość od 3mm. Ściany (Plasma Wall) są lekkie i łatwe w montażu oraz demontażu.

To sprawia, że montaż sprzętu jest wyjątkowo prosty i możliwy do zastosowania praktycznie w każdym miejscu – nawet pod namiotem czy zadaszeniem.

Brak ograniczeń

Moduły bezproblemowo można ze sobą łączyć praktycznie w nieograniczone wielkości i formaty.

Dzięki temu możesz uzyskać bardzo duże obrazy o wysokiej rozdzielczości (4K) i jakości nawet w jasnych i nasłonecznionych pomieszczeniach.

Niezawodność

Monitory bezszwowe z naszej oferty to profesjonalne urządzenia firmy NEC, przygotowane do pracy ciągłej nawet do 16 godzin na dobę.

Nawet przy długotrwałym użytkowaniu, nie ma problemu z przegrzewaniem się ekranów ani zmianą jakości wyświetlanego obrazu (jasność, nasycenie barw).

Monitory dostosowane do charakteru wydarzenia

Monitory pozwalają tworzyć ściany wideo o wysokich rozdzielczościach (4K czyli 4096 x 2160). Rozwiązanie to jest w pełni konfigurowalne i dzięki opcji zestawiania ze sobą wielu ekranów, w pełni dopasuje się do Twoich potrzeb.

Monitory bezszwowe w akcji:

Monitory bezszwowe na zdjęciach: