Wielkoformatowe projekcje holograficzne

inna skala wirtualnej rozrywki

Wielkoformatowe projekcje holograficzne, czyli prezentacja w innym wymiarze

Projekcje holograficzne w wielkim formacie sprawiają, że wydarzenia przy ich użyciu stają się absolutnie niezapomniane. Jeżeli chcesz zrobić piorunujące wrażenie na swoich gościach. Zachwycić potencjalnych kontrahentów lub po prostu dostarczyć atrakcje, o których nigdy nie zapomną – hologramy w wielkim formacie to doskonały wybór.

Jak to działa?
Przy projekcjach holograficznych w dużym formacie mamy do dyspozycji dwie technologie:

Projekcja na folii holograficznej – jest to projekcja oparta o tzw. efekt Pepper Ghost i polega na odbiciu obrazu wyświetlanego z projektora / projektorów od białej płaszczyzy, a następnie „odłożeniu” się obrazu na specjalnej folii holograficznej rozciągniętej pod kątem 45 stopni do widzów.

Projekcja na tiulu holograficznym – jest to projekcja realizowana przy użyciu mocnych i wysoko kontrastowych projektorów multimedialnych. Projektory wyświetlają obraz na rozciągnięty na scenie tzw. tiul holograficzny (będący kompozytem materiału i tlenku srebra). Dzięki swoim właściwościom tiul jest praktycznie niewidoczny na uczestników eventu, natomiast zatrzymuje wyświetlany z projektorów obraz.

Zarówno przy pierwszej jak i drugiej technologii, kluczową i najważniejszą sprawą jest odpowiednie przygotowanie (zaaranżowanie) przestrzeni, w której ma się odbywać projekcja holograficzna. Aby osiągnąć dobry efekt, musimy m.in. w odpowiedni sposób rozplanowac ustawienie oświetlenia, widzów, scenografii.

Dlaczego to rozwiązanie dla Ciebie?

Innowacyjność

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy ten niezwykły sposób prezentacji, w pełni oparty na nowych, ale doskonale sprawdzonych technologiach.

Wsparcie

Doskonale znamy się na tej technologii, dzięki czemu na każdym etapie – czy to montażu, konfiguracji, czy samej projekcji – aktywnie wspieramy i doradzamy naszym klientom.

Wrażenia

Nie ma co ukrywać. Ten rodzaj technologii zapewnia rozrywkę, jakiej inne sposoby nigdy nie zapewnią. Wielkoformatowe hologramy to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wrażenia odbiorców stawiane są na pierwszym miejscu.

Wielkoformatowe projekcje holograficzne w akcji: