Human Joystick i Interaktywny Pylon na 21 przystanku Woodstock !

Kilka słów o realizacji

Na tegorocznym, już 21 przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, byliśmy nie tylko gośćmi. Współpracując z jedną z warszawskich agencji eventowych wykonywaliśmy dwie instalacje multimedialne.

Pierwsza to Interaktywna Gra Human Joystick, którą realizowaliśmy na ogromnym telebimie diodowym – 10 x 6m – czyli 60 m.kw! Gra, realizowana dla firmy MasterCard dedykowana była dla dwóch osób (lub jak się później okazało, dla dowolnej ilości osób) i polegała na sterowaniu przez uczestników (przy pomocy swojego ciała) wirtualną Woodstockową kartą MasterCard. Gracz musiał przemieszczać się w kierunkach lewo <-> prawo w wyznaczonej przez nas strefie i za pomocą karty zbierać spadające monety. Ten z graczy, który zebrał więcej punktów stawał się szczęśliwym posiadaczem kolekcjonerskiej karty. Przez trzy dni realizacji gry w Human Joystick zagrało ponad 3 500 osób! Nie wiemy ile dokładnie, bo gry nabierały iście Woodstockowego rozmachu i nie było niczym dziwnym, że grupa graczy skacze po podeście odwrócona tyłem do ekranu 🙂

Drugą realizacją jaką instalowaliśmy na woodstockowym polu była instalacja dla RWE. Był to interaktywny pylon wyposażony w 8 ekranów diodowych, który spełniał funkcję informacyjną. Wyświetlaliśmy na nim filmy, lineup zespołów na dany dzień, zbudowaliśmy też aplet, który pobierał aktualną prognozę pogody, wyświetlał zegarek oraz teksty informacyjne. Do aplikacji zbudowaliśmy panel zarządzany przez www, więc w każdej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia (komputer, tablet, komórka) można było zarządzać treściami wyświetlanymi na ekranie.

Zobacz film z tej realizacji

Zobacz zdjęcia z tej realizacji